Rinka: Greitas keltai

Rinka: Greitas keltai


? KELTŲ RINKA

Keltų Londonas

apžvalga

Keltas rinka išlieka beveik susieti su oro transporto pramonės keleivių skaičiaus per metus pervežama maždaug 2.2 mlrd kiekvienas. Pasaulinė rinka 2012 keltas yra apskaičiuota, kad verta daugiau nei $ 15 mlrd pagrindinių operatorių apskaitos už $ 14.2 mlrd.

Vidutinės išlaidos gali labai skirtis, Vašingtono valstijos Keltai apie išlaidas vienam keleiviui 10.08 $, tuo tarpu pasaulinis vidurkis padvigubėja, kad ne $ 20.51.

Galiausiai, vis didėjantis šių keleivių skaičius yra klasifikuojami kaip Walk Ons - keleiviai, keliaujantys be transporto priemonių. Šiuo metu jie sudaro beveik 30% pasaulinės rinkos.

Globalus Keltų laivyno

Sausio 1, 2012 laivyną sudarė įvairių dydžių ir pajėgumų 1,183 laivų. Pagrindinis skirtumas pajėgumus gali būti nustatyta, ar laivas veža ir keleivius, ir transporto priemones, o ne tik keleivių, kuriuos mes paskiria Walk Ons (-ė):

Walk On tik tiems laivams,

Yra linkę būti mažesni, keliauti trumpesnius maršrutus, neturi lovos ir atlikti jokių transporto priemonių.

Keleiviniu / krovininiu laivams (ro-ro laivai)

Paprastai būna didesnės, keliauti didesnius atstumus, dažnai turi lovos ir automobilius, sunkvežimius ir autobusus.

Apskritai, trumpesnės greičiau maršrutai auga paklausa, o ilgesni maršrutai mažėja, ypač atsižvelgiant į tranzito laiką padvigubėjo.

Senėjimo parkai

Jungtinėse Amerikos Valstijose, daugiau nei 100 milijono keleivių per metus keltus esančius 38 skirtingose ​​valstybėse narėse, daugiausia važinėja į darbą ir atgal. Daugeliu atvejų, gali būti jokios kitos praktiškiausias būdas ten patekti. Deja, yra daugiau nei dvidešimt procentų iš šių keltų 40 metų amžiaus. Kitas penki procentai yra per 60.

Visame pasaulyje, pasaulio laivyno vidurkiai 23.6 metų amžiaus, Šiaurės Amerikoje, antra tik į Persijos įlankos laivų reikia keisti (kaip matyti dešinėje).

Šalia suskirstoma viduryje maršrutą baimės, kiti laivai, pavyzdžiui, vyresnio amžiaus automobilius, reikia daugiau priežiūros, o dažnai reikalauja sunku, jei neįmanoma rasti dalių, vairavimo veiklos išlaidas vairuojant pelną.

Tranzito laiką vs taršos>

Su beveik viso pasaulio keltas laivynas priverstas pereiti nuo mažai sieros turinčio kuro dyzelinui dėl TJO pastangas pažaboti taršą, operatoriams pasirinkimas yra dabar vienas iš didinti kainas arba sumažinti tranzito greitis perpus. Nors vidutinis darbo greitis buvo tik 11mph pradėti, dauguma įmonių nusprendė sumažinti perpus (5.5 mph), priemiesčių ir turistų, tiek dvigubai tranzito kartus.

Greitas Keltų segmentus

Greitas Keltų

Su 1,762 greituosius keltus tarnyboje, iš jų 1,579 vežti keleivius tik pėsčiomis. Pasivaikščiojimas laivų linkę pirmiausia tarnauti kaip švytuoklines paslaugas didžiuosiuose miestuose, prie upių, pakrančių operacijų pažymėtiems mažiau infrastruktūros ir ekskursijos.

Deja, Shippax, keltų ir kruizinių laivų rinkos, teigiama, kad jis buvo neįmanoma nustatyti faktinio tūrio tik keleivio šaudyklės, bet teigia, pasaulio autoritetas, "Tai teisinga sakyti, kad greitai keltai kelia gana didelę dalį keleiviai šaudyklinių paslaugų apimtis, jeigu jie naudojami. "

Sakoma: "greitai keltai pirmiausia idealiai tinka keleiviams, keliaujantiems be savo automobilius." Ji taip pat priduria, kad, skirtingai nuo tradicinių keltas, sraigtasparnių ir oro linijų įmonių, greitaeigiai keltai neturėjo prarado 2010 gyvenimą.

Greitasis keltas rinka: High Speed ​​laivyno
tipasLaivaiamžiusLovosAutomobiliai
Katamaranai94516297,75647,613
Hyrdofoils3283044,3730
Visureigių su oro pagalve30253,4490
Vienkorpusiai3001886,6507,043
SES752513,872368
Trimaranams352,978595
Pradalgė2167770
nežinomas79219,2970
Sumos1,762156459,15255,619
Greitasis keltas RINKA: High Speed ​​degalų taupymo
režimasGreitKepurėMPHKuro (Hr)MPGPax MPG
Monohull aš<25kn1,00014.41520.0995
Monohull II<25kn30018250.72216
<25kn40014300.47187
Katamaranas> 25kn400281970.1457
> 25kn300391400.2884
> 25kn300341250.2782
> 25kn199301000.3060
Su oro pagalve> 35kn18045900.5090
Su povandeniniais sparnais> 35kn7540401.0075
Miesto autobusai autobusai~ 45mph5040104.00200
Automatinis~ 45mph2401.526.6753

Plėtra

Nors yra keletas tipų "didelis greitis" keltais į rinką, tik katamaranų segmentas buvo plečiasi, vyksta nuo 700 laivų 2000 945 2012. Bendros einamosios talpa priemonės 213,419 keleivių ir 11,356 automobilių.

Keltų Taršos


Su beveik viso pasaulio keltų laivynas priverstas pereiti nuo mažai sieros turinčio kuro dyzelinui dėl TJO pastangas pažaboti taršą, operatoriams dilema dabar yra kelti kainas arba sumažinti tranzito greitis perpus.

PASAULYJE KELTŲ RINKOS 2010
PASAULYJE keltaisWalk-segmentu
Global Uostai1,500uostai1,500
Keleiviai2,052,073,171Keleiviai574,580,488
pajamos15,424,836,479pajamos4,318,954,214
GLOBAL KELTŲ RINKA: Keltų Palyginimai 2010
tipasAvialinijosKeltai
"Pax2,518,852,6472,056,062,948
Automobiliai0251,497,554
Sunkvežimiai036,778,316
Autobusai0705,160
GLOBAL KELTŲ rinka: regione
regionasLaivaiamžius
Baltijos20816
Šiaurės jūra12214
Viduržemio jūros36722
Šiaurės Amerika10530
Pietų Amerika1027
Persijos įlankos2633
Japonija11015
Pietryčių Azijoje20427
Ramiojo vandenyno1620
kitas1532
visas1,18323.6
GLOBAL KELTŲ RINKA
BendrovėPajamos (USD)Darbuotojai
Acciona Transmed603,240,0001,000
Alaska Marine Greitkeliai47,700,000
anek Linijos321,552,0001,800
Atlanticoline3,960,00062
Atika Holdings "325,776,0001,100
Balearia295,680,0001,000
BC keltai711,744,0004,500
Brittany Ferries488,268,0002,529
Kalmarų172,788,000366
"Color Line780,648,0002,600
Comanav Keltų184,800,0001,374
Corsica Ferries331,320,0001,350
Paskirtis Gotlandas176,088,000
"DFDS Group"2,059,860,0005,096
Eckero Inc Berka310,068,0001,152
Faergen145,596,000650
Finnlines798,864,0002,041
Fjordl507,276,0002,183
Gotlandas Rederi AB "267,300,000415
Interislander116,424,000610
airių "Continental360,756,000322
Mino Linijos255,024,000
Molis Linien88,836,000351
NEL Lines0
P & O Ferries03,426
Polferries52,800,000502
"Scandlines"806,520,0002,200
Dvasia Tasmanijos178,728,000439
Stena Line "1,430,880,0005,757
Tallink1,198,560,0006,866
TT Line "196,284,000639
"Viking Line"665,676,0003,060
Vašingtono valstijos keltai320,000,000
Sumos14,203,016,000
53,390
GLOBAL KELTŲ rinka: # Maršrutai pagal atstumą
trumpasvidutinisilgaivisas
visas5832992821,164
Iš viso GT2,982,9975,092,4185,974,20314,049,618
Vid GT5,11717,03121,18512,070
Iš viso Pax451,716344,494324,5211,120,731
Vid Pax7751,1521,151963
Iš viso LovosN / A134,188179,733313,921
Vid LovosN / A449637270
Iš viso Automobiliai78,66485,57097,293261,527
Vid automobiliai135286345225
Iš viso Lanem172,319313,519356,584842,422
Vid Lanem2961,0491,264724
Vidutinis amžius22222122
Greitasis keltas RINKA: Pagrindinis High Speed ​​operatoriai
operatoriusAutomobiliaiLaivai
Tirrenia "1,9965
Acciona Transmediterránea1,3366
Stena Line "1,1104
Stambulas Deniz Otobusteri1,0386
Balearia9726
Fred Olsen,9524
Graikijos Seaways "7304
Conferrys6183
Buquebus6135
Abu Dhabi Mar6063
Condor Ferries "6003
VRS "Iberia5975
BornholmerFAERGEN5432
Greitasis keltas rinka: High Speed ​​Pagal vietovę
 
regionasLaivaiAutomobiliai"PaxPagreitintiamžius
Viduržemio jūros7011,66053,77936.212
Persijos įlankos272,10614,36834.98
Baltijos181,8008,07534.99
Šiaurės jūra172,98913,09637.013
Pietų Amerika142,22010,55837.812
Pietryčių Azijoje97376,38838.39
Šiaurės Amerika89893,89434.56
Ramiojo vandenyno64183,49535.211
Japonija45591,91035.611
kitas22611,31139.011