Rinka: Greitas Pristatymas

Rinka: Fast Shipping


? Greitas pristatymas rinkai

Konteinerių laivas

apžvalga

Per 90% pasaulinės prekybos apimties ir 60% pagal vertę yra vežama jūra, jūrų transporto rinka yra vienintelis svarbiausias veiksnys pasaulio ekonomikos.

Konteinerizavimo

"Containerization" suteikia dinamišką technologijų / inovacijų masiškai pavojingi gali turėti pramonės, pakrovimo krovinių nuo už toną 5.86 $ 1956 į 16 centų už toną šiandien išlaidas mažinančius šiuo atveju, pavyzdys. Šis žaidimas keičiasi išradimas ir jo standartizavimo sukūrė greičiau, geriau, pigiau sprendimą pakrovimo laivų, traukinių, lėktuvų ir sunkvežimių, kad atvedė į naudojamas šiandien transporto per 90% visų ne birių prekių.

Plėtra

Pasaulinė jūrų transportu rinka prognozuojama, išplėsti numatomo Compound annual growth rate (CAGR) penkerių metų laikotarpiui 2010-2015 6.3%, pasiekti $ 511,823.1 mln vertę į 2015 pabaigoje. Palyginti, Europos ir Azijos-Ramiojo vandenyno pramonės augs su CAGRs 5.1% ir 8%, per tą patį laikotarpį, kad būtų pasiektas atitinkamas vertybes $ 94,466.5 mln $ 273,266.2 mln 2015.

Tačiau šis didėjimas reiškia, jūrų krovinių pramonė taip pat turi prisiimti laivų įsigijimą, kuri reikalauja didelių kapitalo įdėjimo. Be to, įmonės turi užtikrinti prieigą prie pagrindinių uostų ir išspręsti eismo kamščių spaudimą. Analitikai mano, kad naršyti šiuos poreikius nebus lengva.

Spūstys / taršos

, Jūrų transporto sėkmė, kaip ir visų kitų transporto pramonės segmentuose, nustato pati susiduria su dviašmenis kardas kieto augimą, kartu su montavimo transporto spūsčių ir taršos, apskaitos% pasaulio šiltnamio efektą sukeliančių dujų (ŠESD) 1.9. Be to, pramonės tendencija vis didesniems laivams, sukuria dar daugiau uostų, kurie turi finansus, remti infrastruktūros išlaidas prisitaikyti prie šių didesnių laivų mažėja perkrovą.

Tarptautinių, nacionalinių ir vietos valdžios institucijų priėmė naujas politikos kryptis, skirtas šiai taršai sumažinti, paprastai tarp didesnių kuro sąnaudų ir lydinčiųjų normos arba lėčiau vežimo trukmę, iš laivų greitis perpus sumažinti pasirinkimo. Nepaisant to, kad didžioji rinkos dydį, kartu su, kad reikia žymiai sumažinti savo indėlį į taršą, sukuria didžiules galimybes SPI pateikti į rinką greičiau, geriau, pigiau sprendimą, kuris charakterizuoja masiškai pavojingi technologijas, tokias kaip Seaphantom.

Greitas pristatymas RINKA: Top 20 Operatoriai
BendrovėlaivaiIš viso TEUVid TEU
1 APL "Maersk Line2221,062,0004,784
2 MSC208812,6903,907
3 CMA-CGM86347,6904,043
4 Evergreen90335,0283,723
5 APL42162,1703,861
6 Hapag-Lloyd64281,6334,401
7 Cosco97279,0212,877
8 NYK70311,0924,444
9 Kinija Pristatymas CSCL57232,6714,082
10 Hanjin31156,7065,055
11 Mitsui OSK24110,4614,603
12 K-Line33130,3973,951
13 OOCL35205,3945,868
14 Hamburg Süd38153,6804,044
15 CSAV22,6901,345
16 Yang Ming45193,1404,292
17 Hyundai1799,7285,866
18 zim25109,0734,363
19 UASC27113,0984,189
20 PIL77127,7801,659
IŠ VISO1,2905,226,1424,051

Itin didelis konteineris Laivų


Jūrų transporto sėkmė, kaip ir visų kitų transporto pramonės segmentuose, nustato pati susiduria dviašmenis kardas montavimo transporto spūsčių ir taršos sužalotos kieto augimą.

Greitas pristatymas RINKA: pasaulio jūrų transporto sektoriuje
metai$ Milijardus€ milijardus% Augimas
2010376.9283.88.5
2011402.5303.16.8
2012427.1321.76.1
2013450.9339.55.6
2014481.4362.56.8
2015511.8385.46.3
Greitas pristatymas rinka: Segment
Segmentas2010%
Vidaus vandens keliai102.427.2
jūra274.572.8
Greitas pristatymas rinka: regione
regionas2010%
Azijos ir Ramiojo vandenyno186.349.40
Amerika85.722.70
Europa73.619.50
Vidurio Rytai / Afrika31.38.30
visas376.9100.00
Greitas pristatymas RINKA: Kainos
Kursai ($ 1000 / ESS)
20082009
nuoToQ1Q2Q3Q4Q1Q2Q3Q4
AzijaJAV1.81.81.91.91.71.41.21.3
JAVAzija0.811.21.20.90.80.80.9
EuropaAzija11.11.11.10.90.70.80.9
AzijaEuropa21.91.81.610.911.4
JAVEuropa1.31.41.61.71.51.41.41.5
EuropaJAV1.61.61.61.61.31.21.11.3
Greitas pristatymas RINKA: diegimo
TEUKerta Ramusis vandenynasEuropa / Tolimųjų RytųTransatlantinisvisas
laivaiamžiuslaivaiamžiuslaivaiamžiuslaivaiamžius
3000-350012831021173414
3501-400017152179142615
4001-45007291632781098
4501-5000658167489868
5001-5500677193235826
5501-600041640687846
6001-650032641426755
6501-700014428428444
7001-800018124--134
> 80004932033--2383
IŠ VISO3707380414097916
Greitas pristatymas: TEU Pajėgumai
IlgisPlotisaukštisApimtisTEU
20ft8ft8ft 9in1,300 cu ft1
6.1m2.44m2.59m38.5m3
40ft8ft8ft 6in2,720 cu ft2
12.2m2.44m2.59m77m3
45 pėdų8ft8ft 6in3,060 cu ft2.25
13.7m2.4m2.59m86.6m3
48ft8ft8ft 6in3,264 cu ft2.4
14.6m2.44m2.59m92.4m3
53ft8ft8ft 6in3,604 cu ft2.65
16.2m2.44m2.59m102.1m3
High Cube
20ft8ft9ft 6in1,520 cu ft1
6.1m2.44m2.90m43m3
Puse aukščio
20ft8ft4ft 3in680 cu ft1
6.1m2.44m1.30m19.3m3
Greitas pristatymas RINKA: Kategorijos
KategorijaTEUIlgisSijaProjektas
Ultra Didelis
14,501 +1,200 pėdų160.7 pėdų49.9 pėdų
336 m49 m15.2 m
Naujas "Panamax"10,000-14,5001,200 pėdų160.7 pėdų49.9 pėdų
336 m49 m15.2 m
Rašyti Panamax "5,101-10,0001,200 pėdų160.7 pėdų49.9 pėdų
336 m49 m15.2 m
"Panamax"3,001-5,100965 pėdų106 pėdų39.5 pėdų
294.13 m32.31 m
12.04 m
Feedermax2,001-3,000
Maitintuvas1,001-2,000
Mažas tiektuvasIki 1,000